TURISTICKÝ ODDÍL

Naše členská základna zahrnuje turisty všech generací. Tomu odpovídá i charakter akcí, které pro své členy oddíl pořádá. Z Internetového odkazu "KALENDÁŘ" nebo našeho klubového zpravodaje "Střeláček" (viz ”AKTUALITY”) lze prakticky každý týden vybrat výlet, či účast na veřejné turistické akci. Nabízíme velký výběr výletů jak výkonnostně (od 10 až do 25 km), tak i co do rozmanitosti tras. Někteří členové s vyšší výkonností se účastní dálkových pochodů, které pořádají jiné odbory KČT. V průběhu roku organizujeme několik veřejných akcí, včetně turistických procházek po Praze a okolí. V letních měsících se obvykle zúčastňujeme vícedenních turistických akcí, jak u nás, tak i v zahraničí. Milovníci Krkonoš mohou strávit příjemné chvíle v létě, či v zimě na klubové chatě SK Start v Peci pod Sněžkou. Přijďte mezi nás, vstupte do našeho sportovního oddílu a uvidíte, že nebudete zklamáni. Spojení na nás najdete na našich webových stránkách pod odkazem ”KONTAKTY”, případně v sekretariátu SK Startu Praha v budově na Střeleckém ostrově.

Zdrávi došli !

Vedení oddílu turistiky a odboru KČT Start Praha

SK START PRAHA

Vedle členství v KČT je turistický oddíl kmenově příslušný k SK START - Praha. Sportovní klub se nachází v centru Prahy, leč v romantickém prostředí Střeleckého ostrova a nabízí řadu dalších sportovních, ale i společenských vyžití, jako např. lukostřelbu, tenis, sálové sporty, podnikové a rodinné akce, pro které jsme schopni zabezpečit program a občerstvení. Navštivte při procházce Prahou náš sekretariát na Střeleckém ostrově, kde Vám rádi poskytneme podrobnější informace, případně vyhledejte naše www stránky:

http://www.skstart.com

Dne 5.6. 2013 jsme též spustili naše stránky na Facebooku:                  

https://www.facebook.com/Turisti.Startu

 

Na uvedených webových stránkách se sice můžete seznámit s širokou paletou naší činnosti, ale vždy Vás nejraději uvítáme u nás doma, na STŘELECKÉM OSTROVĚ.

Výbor oddílu turistiky a odboru KČT START PRAHA